Servis Talep Formu
KOMPONENTLER

Muhteşem eserler mükemmel parçaların birleşmesinden oluşur!

En küçük detayına kadar ustalıkla tasarlanan Volkan Komponent Grubu, imkânsız olarak görülen çözümleri mümkün hale getirir!

4O yılı aşkın tecrübe ile üretilen Volkan imzalı her ürün, en ufak noktasına kadar bir amaca yönelik tasarlanmıştır. Her bir parçası bütün içerisinde mükemmel bir uyum ile çalışan Volkan Komponentleri, göstermiş olduğu yüksek performans ile de farkını ortaya koymaktadır!

Her biri özel üretim olan yangın pompası, monitör, acil müdahale çıkrığı, kuru kimyevi toz ve CAFS sisteminden oluşan Volkan Komponent Grubu her parçasının işlevselliği ile ön plana çıkmaktadır. Uluslararası standartlara uygun olarak hazırlanan ürünler profesyonellerin tüm beklentilerine cevap vermektedir.

Yangınla mücadele teknolojilerine fark getiren Volkan Komponent Grubu, diğer tüm ekipmanlarla mükemmel olarak uyum gösterecek şekilde çalışmaktadır.

Pompalar
Performans

Volkan Santrifuj Pompalar, VFPN 1000, VFPN H-600, VFPN-H 400 5S (5 KADEMELİ), VFPN H-300 5S (5 KADEMELİ), Pompa Eğrileri

Monitörler
Hafif metal gövde
İster havaalanı ister sınai, ya da belediye araçlarında olsun tüm dünyada elektronik kontrollü Volkan monitör kullanılmaktadır. Volkan monitörleri en yüksek atış aralığı ve en iyi köpük nitelikleri için tasarlanmıştır;...
Çıkrıklar
Kabinli Tabanca Sistemi