Servis Destek Formu

Değerlerimiz

“Varoluş hikayemizi ve kurum kültürümüzü irdeleyerek oluşturduğumuz yedi değerimize her koşulda sahip çıkmaya söz veriyoruz.”

İnsan Hayatına Dokunuyoruz
Saniyelerin dahi çok önemli olduğu yangın anında, araçlarımızın kusursuz bir şekilde çalışarak insanları hayata yeniden bağlayacak olması en önemli motivasyon kaynağımızdır.

Ahlaki Değerlere Sahip Çıkarız
Tüm ilişkilerimizde iyi niyetli ve anlayışlı davranıp, yasalara ve ahlaki kurallara eksiksiz uyarız. Tüm paydaşlarımızın haklarını gözetip etik davranırız.

Aidiyet Sahibiyiz
Hedefleri benimser, hedeflere ulaşmak için fedakarlık yaparız. Bu ailenin üyesi olarak kalabilmek için arzu hissederiz.

Cesuruz
Hayal ettiklerimizi gerçeğe dönüştürürüz. Üstün nitelikli personelimizin tecrübe, özveri ve desteğiyle yenilikçi tasarım ve üretim kabiliyetimizi cesaretimize borçluyuz.

Problem Çözeriz
Başladığımız işi bitirir, her problemi çözeriz. Problem durumunda ekip ruhu ile istişare ederek, hızlı bir şekilde hareket ederiz. “Tehlike anındaki hislerinizi biliyoruz” mottosuyla tüm paydaşlarımıza çözüm odaklı yaklaşırız.

Özgüvenliyiz
1974’ten beri gelen tecrübemizi mühendislik ve ustalıkla birleştiririz. Ülkede üretilmeyen teknolojiyi üretiriz. Güçlü öz kaynaklara sahibiz.

Yenilikçiyiz
Ar-Ge Merkezimiz ve yetişmiş Ar-Ge personelimizle dünyada ve Türkiye’de yapılmamış ürünler üretiriz. Dünyadaki bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip ederiz.