Servis Destek Formu

Havaalanı Araçları

Havaalanlarının cesur koruyucusu “LION”, yaşanabilecek en çetin durumlara bile, üstün performansı ile anında müdahale sağlar!

Büyük istasyonlu sivil havaalanları ve hava kuvvetleri gereksinimlerini karşılamak üzere tasarlanan LION Sınıfı, ARFF araçları; 4×4, 6×6, 8×8 aks konfigürasyonuna sahip farklı şasiler üzerine üretilmektedir. Hafif kompozit malzemeden imal edilmiş gövdesi ve polipropilen gizli tankı, net ağırlığını en aza indirger ve müdahele hızının en üst üzeye çıkmasını sağlar.

4×4 versiyonlar hariç olmak üzere tüm LION sınıfı araçlar çift motor opsiyonuna sahiptir.

Havalimanlarının gözü pek kahramanı Lion, yönlendirilebilir arka aks, farklı tekerlek boyutları, ABS, ESP Sistemi, vaka veri kaydedicisi ve baş üzeri göstergeleri gibi özel gereksinimler için konfigüre edilebilir.

Bununla beraber, tüm LION Sınıfı araçlar, saha içerisinde kendini ispatlamış olan Volkan komponentleri ile donatılmıştır.


Lion Sınıfı ARFF 8X8
Aslan Yürekli!
Havaalanlarının korkusuz ve cesur koruyucusu “LION”, en tehlikeli ve hızlı müdahale gerektiren durumlar için dizayn edildi. Günümüzde, seyahat etme alışkanlıklarının değişmesiyle, havaalanlarının sayısı hızla artmaktadır..

Lion Sınıfı ARFF 6X6
Aslan Yürekli
Lion, işlevselliği ile havaalanı yangın müdahale ekiplerinin vazgeçilmezidir. İtfaiyeciler için havaalanı operasyonları; ekstra uzmanlık, bilgi birikimi ve kusursuz bir donanıma sahip olmayı gerektirir.

Lynx Sınıfı ARFF 6X6
Dayanıklı & Güçlü
Lynx orta boyuttaki merkezi havaalanlarında yangın söndürme performansından taviz vermeden kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 4×4 ve 6×6 versiyonlarda piyasada mevcut bulunan şasiler üzerine oturması mümkündür.

Lynx Sınıfı ARFF 4X4
Dayanıklı & Güçlü
Lynx orta boyuttaki merkezi havaalanlarında yangın söndürme performansından taviz vermeden kullanılmak üzere tasarlanmışlardır. 4x4 ve 6x6 versiyonlarda piyasada mevcut bulunan şasiler üzerine oturması mümkündür.

Kurtarma Merdiveni
Mühendislik Harikası
Beklenmedik bir iniş anında, yolcuların hislerini anlamak zor değildir. Herkes sevdiklerine ve inançlarına tutunur. Bir mucize bekler.

Cheetah Sınıfı Hızlı Müdahale Aracı 4×4
Daima Tetikte!
Cheetah, Volkan kalitesi ve bileşenlerinin mükemmel uyumu ile daima tetiktedir. Cheetah, sivil ve askeri havaalanlarında hızlı ve güvenli müdahale gerektiren operasyonlar için üretilmiştir.