Servis Destek Formu

Havaalanı Araçları

Havaalanlarının cesur koruyucusu “LION”, yaşanabilecek en çetin durumlara bile, üstün performansı ile anında müdahale sağlar!

Büyük istasyonlu sivil havaalanları ve hava kuvvetleri gereksinimlerini karşılamak üzere tasarlanan LION Sınıfı, ARFF araçları; 4×4, 6×6, 8×8 aks konfigürasyonuna sahip farklı şasiler üzerine üretilmektedir. Hafif kompozit malzemeden imal edilmiş gövdesi ve polipropilen gizli tankı, net ağırlığını en aza indirger ve müdahele hızının en üst üzeye çıkmasını sağlamaktadır.

Lion 8×8 versiyonu çift motor özelliğine sahiptir.

Havalimanlarının gözü pek kahramanı Lion, yönlendirilebilir arka aks, farklı tekerlek boyutları, ABS, merkezi lastik şişirme sistemi, merkezi yağlama sistemi, vaka veri kaydedicisi ve baş üzeri göstergeleri gibi özel gereksinimler için konfigüre edilebilmektedir.

Bununla beraber, tüm LION Sınıfı araçlar, saha içerisinde kendini ispatlamış olan Volkan komponentleri ile donatılmıştır.

 


Lion Sınıfı
Aslan Yürekli!
Havaalanlarının korkusuz ve cesur koruyucusu “LION”, en tehlikeli ve hızlı müdahale gerektiren durumlar için dizayn edilmiştir. Günümüzde, seyahat etme alışkanlıklarının değişmesiyle, havaalanlarının sayısı hızla artmaktadır..

Kurtarma Merdiveni
Mühendislik Harikası
Beklenmedik bir iniş anında, yolcuların hislerini anlamak zor değildir.
Herkes sevdiklerine ve inançlarına tutunur.
Bir mucize bekler.

Lynx Sınıfı ARFF
Dayanıklı & Güçlü
Lynx orta boyuttaki merkezi havaalanlarında yangın söndürme performansından taviz vermeden kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 4×4 ve 6×6 versiyonlarda piyasada mevcut bulunan şasiler üzerine oturması mümkündür.

Hızlı Müdahale Aracı 4X4
Daima Tetikte!
Cheetah, Volkan kalitesi ve bileşenlerinin mükemmel uyumu ile daima tetiktedir. Cheetah, sivil ve askeri havaalanlarında hızlı ve güvenli müdahale gerektiren operasyonlar için üretilmiştir.