Volkan’dan Yeni İstanbul Havalimanı’na 15 Ateş Savaşçısı!

Üstün teknoloji ve işçilikle üretim yapan Volkan İtfaiye, Yeni İstanbul Havalimanı için (IGA) 15 adet yüksek donanımlı ateş savaşçısı üretti. 1 Adet 44 Metre Merdivenli, 1 Adet Pist Köpükleme, 1 Adet Uçak Tahliye Merdiveni, 2 Adet Medikal Konteyner, 4 adet 6×6 Yangın Söndürme Aracı, 3 Adet 4×4 Yangın Söndürme Aracı ve 3 Adet 4×4 Kurtarma Aracı olmak üzere toplamda IGA için 15 araç üreten Volkan İtfaiye, kalite kontrolleri tamamlanan 6 adet aracın (3 adet 4×4 Yangın Söndürme, 3 Adet 4×4 Kurtarma Aracı) teslimatını gerçekleştirdi. Yerli mühendislik ve işçilikle üretilen araçlar herkesten tam not aldı.

volkan bayram

VOLKAN’DA BAYRAM COŞKUSU YAŞANDI
Volkan İtfaiye’de Yönetim Kurulu üyeleri ve tüm personel bayram öncesi bir araya geldi. Saz çalınıp şarkılar söylenen bayramlaşma töreninde Volkan İtfaiye Genel Müdürü Yaşar Tecim bir konuşma yaptı. Herkesin bayramını kutlayan Tecim “Biz büyük bir aileyiz ve Volkan Ailesi olarak daha da büyümeye devam edeceğiz.” dedi. Tüm çalışanların birbirleri ile bayramlaşmasının ardından bayram hediyeleri takdim edilmesi ile tören sona erdi.

Merdivenli İtfaye

VOLKAN’DAN GIRESUN’A 24 METRE MERDIVENLI İTFAIYE ARACI
Volkan kalitesi ile üretilen ve Giresun İtfaiyesi’nde kullanılmak üzere alımı gerçekleştirilen bir adet 24 metre merdivenli itfaiye aracı Giresun İtfaiyesi yetkililerine teslim edildi.

İş sağlığı

VOLKAN’DAN ÇALIŞANLARINA ‘’İŞ SAĞLIĞI EĞITIMI’’
İş Sağlığı Güvenliği Uzmanı Deniz Badem ve Volkan İtfaiye Doktoru Fatma Berrin Park, Volkan çalışanlarına İş Sağlığı Eğitimi verdi. Eğitim kapsamında, iş yerinde çeşitli sebeplerden ötürü çalışanların karşılaşabilecekleri sağlık ve mesleki sorunların en aza indirilmesi veya ortadan kaldırılması için analizler ve çalışmalar yapıldı.