Servis Talep Formu
Hedef ve İlkelerimiz
"Bizim mesleğimiz, insanların canını ve malını korumak ve kurtarmak amacıyla kendi canını ortaya koyduğun, kutsal bir meslektir.
Tüm değer yargılarımız bunun bilincinde şekillenir.

Müşterilerimiz

Bizim müşterilerimiz insanlardır. Ürünlerimizi kullanmak durumunda kalan herkestir. Kuruluşumuzdan bu yana maddi kaygılar gözetmeden her zaman ilk hedefimiz müşterilerimizin tehlike anındaki hislerini bilerek, ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretmek olmuştur. Gücümüze güç katan da budur.

Daima İleri ve En İyi

Araçlarımızda her zaman son teknoloji ürünlerini kullanmaya özen gösterir ve yeni teknolojiler üreterek ülke ekonomisine katkıda bulunmayı görev biliriz.

Hedefimiz daima en iyiyi elde etmektir, bu nedenle biz üretene kadar henüz en iyisi üretilmemiş demektir.

Sorumluluk Bilinci

Başarılarımızla gururlanır hatalarımızın sorumluluğunu üstleniriz. Bu nedenle geldiğimiz noktada kusursuzu üretiriz.

Güvenlik

Volkan Grup olarak, müşteri ve son kullanıcılarımıza ürünlerimizi sunarken çalışanlarımızın sağlığı ve güvenliğini tehlike altına sokacak faaliyetlere çatımız altında asla müsaade etmemekteyiz. Müşterilerimizin sağlığı ve güvenliği de kalitemizin bir simgesi olarak daima güvencemiz altındadır. Bu nedenle de uygun çalışma koşullarına ve beklentiyi 0 karşılayacak araçlara sahip olduğumuzu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Yaşama Hakkına Saygı

Üretime başladığımız günden bu güne değişmeyen en önemli şey insana duyduğumuz saygıdır. Tehlike anında bir kişinin bile yaşama hakkına daha fazla katkı sağlayabiliyorsak bizler görevimizi yerine getiriyoruz demektir.

Doğaya Teşekkür

Ürettiğimiz her ürünün temelinde doğanın bize sunduğu ham maddeler vardır. Biz bunu bilir, doğanın bize verdiğini güce çevirerek onu korumayı bir borç biliriz.