TR EN

Yaklaşan Etkinlikler

Volkan Aviation Rescue and Fire Fighting’de…

Aviation Rescue and Fire Fighting, dünya havalimanı itfaiyelerini Hindistan’da biraraya getiriyor. Volkan İtfaiye’nin platinum sponsor olarak yer aldığı konferans 26-28 Şubat’ta Haydarabad’da…


Volkan Inter Airport South East Asia’da…

Havalimanı servis ve teknolojilerinin tanıtılacağı Inter Airport South East Asia 27 Şubat-1 Mart tarihleri arasında Singapur’da gerçekleşecek.. Volkan itfaiye olarak bizi ziyaret etmek isteyenleri B43 numaralı standımıza bekliyoruz… 


Volkan Intersec'te

Ortadoğu’nun en önemli itfaiyecilik ve yangın güvenliği fuarı olan Intersec, 20-22 Ocak 2018’de Dubai’de kapılarını açacak. Volkan İtfaiye olarak 6. Hall, G12 numaralı standımıza ziyaretçilerimizi bekliyoruz…


Volkan ADIPEC 2018 - Abu Dhabi'de

Petrol ve gaz endüstrisi için dünyanın en önemli etkinliklerinden biri olan ADIPEC-Abu Dhabi Uluslararası Petrol Fuar ve Konferansı 12-15 Kasım 2018 tarihleri arasında kapılarını ziyaretçilere açıyor. Volkan, standında siz değerli misafirlerini bekliyor olacak.


“Midilli" Konya Kent Fuarı’nda

11-14 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşecek Konya Kent Fuarı şehircilik ile ilgili faaliyet gösteren birçok katılımcıya ev sahipliği yapacak.

Fuarda yer alacak olan Volkan, dar alan aracı Midilli’yi ziyaretçiler ile buluşturacak. 


Volkan Bilim Kurulu

12-13 Mayıs tarihleri arasında bu yıl ikincisi düzenlenecek olan Volkan Bilim Kurulu İzmir Double Tree by Hilton’da gerçekleşecek.

10 farklı üniversiteden katılım gösterecek olan akademisyenler Volkan Ar-Ge Merkezi ekibi ile gelecek teknolojisi üzerine fikir alışverişinde bulunacak.

Volkan Bilim Kurulu’nun bu yıl ki onur konuğu ise Türkiye Teknoloji Geliştirme Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Ultav. 


Intersec 2017 İçin Geri Sayım Başladı

Ortadoğu’nun en önemli itfaiyecilik ve yangın güvenliği fuarı Intersec,  22-24 Ocak 2017 tarihleri arasında kapılarını ziyaretçilerine açıyor. Volkan, her yıl olduğu gibi bu yıl da renkli standında siz değerli misafirlerini bekliyor olacak.

Intersec Fuarı, Dubai’de düzenlenecek ve Volkan İtfaiye Salon 4 -C22 nolu standda olacak.

“Güvenlik, Güvenlik ve Yangından Korunma İçin Öngörülen Ticaret Fuarı” olan Intersec 2017 Dubai’de Volkan İtfaiye ziyaretçilerini beklemektedir.


Volkan, Polonya’daki EDURA Fuarı'nda…

Interschutz tarafından desteklenen EDURA Fuarı bu yıl 9-11 Haziran tarihlerinde Polonya’nın Kielce kentinde düzenlenecek. Birçok dünya markasının katılımcı olduğu fuarda, Volkan ZF32 numaralı standda ziyaretçiler ile buluşacak. 

 

 


Zürafa'nın Koşusu için geri sayım başladı!

Volkan İtfaiye’nin gelenekselleşmiş Zürafa'nın Koşusu organizasyonu için sayılı günler kaldı. Bu büyük tanıtım etkinliği 27-29 Mayıs 2016 tarihleri arasında Kuşadası Pine Bay Resort’ta gerçekleşecek.

.”


Intersec 2016’da bizi ziyaret edin.

Ortadoğu’nun en önemli itfaiyecilik ve yangın güvenliği fuarı olan Intersec 17-19 Ocak 2016 tarihleri arasında kapılarını ziyaretçilerine açacak. Dubai Convention Center, Hol 6’da yerini alan Volkan’ı B22 standında ziyaret edin ve Volkan dünyasıyla buluşun.